Aperture Science

07.05.2011 15:19

Ano vím...

 dosti často, a to hlavně teď při vydání Portal 2, se mohla naše webová stránka zdát poněkud bez života, nefunkční, prostě k ničemu. To se ale nyní změní.

Dovoluji si Vám jako admin stránek představit oficiální verzi (2.0) našeho webu! Najdete zde pravidelný přísun novinek, očekávané doplnění sekcí (některé se ještě budou vylepšovat) a samozřejmě mnoho nového a vylepšeného.

Za celou redakci bych vám chtěl především poděkovat, že podporujete naše snažení a že pravidelně naše stránky navštěvujete. Nemůžeme si snad přát nic lepšího, než když v anketě (sekce Kniha Návštěv) vidíme Vaše hodnocení našeho webu. Takže ještě jednou děkujeme.

Od založení webu, což se uskutečnilo 24.8.2010, jsme udělali značný pokrok vpřed. Ať už to byly řady anket na hru, utkání vědomostí či soutěž o krabicovou verzi hry, tak jsme to vždy dělali hlavně pro vás. Chtete-li nám tudíž naši snahu nějakým způsobem oplatit, budeme jenom rádi (místo pro dalšího redaktora je stále volné).

 

 Co na web redaktoři?

AvantGuard: Za celý půl rok, co v týmu přebývám, sem se dozvěděl spoustu zajímavých novinek, událostí a zvěstí o hrách PORTAL. Jsem hrdý na to, že jsem v týmu, jelikož si buduje vlastní =TEST CHAMBER=. Jinak co vlastně já v týmu provádím? Tak především se starám o dávku Novinek, kterých je požehnaně málo a jsem rád když napíšu alespoň 1 za týden. Dále hodlám vytvářet Recenze pro AP. A v poslední řadě jsem takový Sponzor, který dodává věci do sotěží a doufám, že bych platil i WEB, ale to asi už předbíhám. Chtěl bych hlavně poděkovat Thomasovy, že mě udržuje v týmu, a že udělal tak kvalitní práci přes Webnode. S pozdravem AvantGuard

 

Závěrem bych chtěl tedy jen říct, myslete s Portal a doporučte prosím tuto vynikající logickou hru či naši stránku vašim přátelům.

Nakonec 1 screenshot pořízený krátce po založení aperturescience.webnode.cz

 

Článek napsal Thomas (admin).

Zpět

Diskusní téma: Aperture Science

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James