News of The Month #2

01.06.2011 20:00

Vítám vás v novém měsící! Dnes je 1. června a to znamená 2. článek News of the Month!

Obsah:
Novinka měsíce Května:
 -Vlastní mapy do PORTAL|2
Novinky z Webu.

 -Nový vzhled Webu - od Thomase
 -
PORTAL|2 - The Final Hour's - od Thomase
 -Poznejte VALVe - od Thomase
 -Song's to Test By - od Thomase
 -Indian-TV: Recenze - od AvantGuarda
 -PORTAL|2 konec - od AvantGuarda
 -Fanime 2011 - od AvantGuarda
Co kutí VALVe?
 -VALVe se nezúčastní výstavy E3, zato oznámila vývoj Half-Life 2: Epizode 3!
 -VALVe neplánuje SourceEngine|2!
Zvonec a Konec
 -FAIL ve vypuštění Portalu do prostoru :)

__________________________________________________________________________________________

 

Novinka měsíce:
Vlastní mapy do PORTAL|2 - Vývojářská firma VALVe dala k dispozici betaverzi nástrojů, kterými lze tvořit vlastní levely a mody v PC verzi puzzle hry PORTAL|2. Lze prý s jejich pomocí udělat cokoliv. Authoring Tools si může stáhnout každý a obsahují ty samé nástroje, které jsme používali při vytváření celého Portalu 2,"  tvrdí firma. Je možné dělat v podstatě vše: vlastní singleplayerové a multiplayerové mapy, různé skiny pro postavy, ale i 3D modely samotné. K tomu i zvukové efekty a hudbu. Nástroje jsou ke stažení z digitální distribuční sítě STEAM.

Novinky z Webu:
Thomas:

Nový vzhled WEBu - Jak již si můžete všimnout, web proběhl pár renovačnímy prvky. Prvních dvou si múžete všimnout už na začátku, jde o Animaci jednoho z řad koulí s Umělou Inteligencí, která "povídá" text mezi ní. Další novinkou je ZVUK při návštěvě na další stránku. Poslední novinky jsou v Knize návštěv, kde kliknete buď na Redakce - kde se vám ukáže ten kdo je v redakci a jejich vlastnosti, a Napište nám - sem můžete napsat svůj dotaz ohledně hry, pomoci ve hře, co bychom mohli zlepšit apod. Nemůžem nic jiného popřát než štěstí v další práci s WEBem :)

PORTAL|2 - The Final Hour's - Na Steamu se nedávno objevil za pouhé 2 Eura opravdu zajímavý doplněk ke hře Portal 2! Těm z Vás, kteří Steam pravidelně navštěvujete, se již jistě objevil v tabulce novinek. Jedná se o tzv. Portal 2 - The Final Hours, 265-stránkovou knížečku o samotné hře, jejím vývoji a celkově tak o pozadí celé hry a vývojářích. Knihu si můžete koupit, když kliknete na tuto větu.

 

Poznejte VALVe - Přinášíme Vám exkluzivní nahlédnutí do prostorů vývojářské společnosti Valve, která od svého vzniku zaměstnává již neuvěřitelných 200 lidí a pyšní se snad nejlepšími počítačovými hrami na světě. Podívejte se do uvítací haly, prolezte kancelářemi, poznejte Gabe Newella a odhalte, jaké zajímavosti budova dále skrývá.

 

Song's to Test By - 25. 5. 2011 se na oficiálních stránkách Portal 2 objevil další z řad volně stažitelných doplňků ke hře. Tentokráte se jedná o soundtracky, které mají něco kolem 156 MB. Dle zatím zveřejněných informací se jedná pouze o první část (Volume 1), z čehož lze automaticky usoudit, že se můžeme dočkat i pořádné sady dalších skvělých soundtracků! Soundtrack stáhnete, když kliknete na tuto větu.

 

AvantGuard:
Recenze od populárního pořadu Indian-TV. Přeji přijemnou podívanou.

 

PORTAL|2 konec - Vzhledem k tomu, že nejspíš všichni z našeho týmu hru dohráli je tu "konec". Udělejte si malou radost z konce hry. A podívejte se na to jak to všechno končí.

 

Fanime 2011 - Na akcích, jako máte u nás třeba Festival Fantazie, je v Americe Fanime. Objevil se tam kousek z PORTAL a musim říct, působivé! No podívejte se na to sami.

 

Co kutí VALVe?
VALVe se nezúčastní výstavy E3, zato oznámila vývoj Half-Life 2: Epizode 3! - Jelikož po hře PORTAL|2 nemá VALVe co předvést, nezůčastní se tak červnové výstavy E3 která se koná 7.6.2011. Byly však oznámeny hry Half-Life 2: Epizode 3 a Defense of the Acients 2.

VALVe neplánuje SourceEngine|2! - Studio VALVe se chce držet svého starého známého SourceEngine a jeho plnohodnotného nástupce zatím neplánuje. Vývojáři se chtějí zaměřit na neustálé zlepšování a upravování dospělého, stabilního a odzkoušeného enginu, než aby začínali úplně znova.

Konec a Zvonec:
FAIL ve vypuštění Portalu do prostoru - Někdo se zasmějě, někdo se usměje a někdo si řekne: ,,No tak se mu stala chyba a všichni jste z toho hotový." No, ale tato chyba je opravdu neobvyklá a úsměvná, no podívejte se sami :)

 

Článek napsal: AvantGuard
Redaktor a Sponzor stránek:
Aperture Science & Cult of The Darkness

 

 

Zpět

Diskusní téma: News of The Month #2

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James