Novinky: Velké slevy! Jména co-op robotů!

21.12.2010 22:26

 NOVINKY

Slevy na Steamu

Na Steamu se objevily veliké vánoční slevy, s kterými seženete hry třeba i o 75% levněji než stojí normálně. Nyní je určitě výhodný čas pro kupování her!

Pokud ještě nevlastníte Portal (a jste na této webové stránce aby jste zjistili že Portal je úžasná hra), můžete si ho nyní koupit za úžasných ! Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří se o slevě dozvěděli do dnešního odpoledne, mohli jste si pořídit Portal za (já toho využil a koupil jsem kamarádovi Portal k vánocům xD ). I další hry jsou zlevněny, podívejte se do obchodu na Steamu!

A navíc je možností jak platit na Steamu stále více, takže i ti co nemají PayPal nebo účet v bance mohou s radostí nakupovat!

Jména robotů odhalena

A přidávám ještě jednu žhavou novinku:

Dva roboti z co-op režimu ve hře Portal 2 dostali jména! Modrý (ustrašený) dostal jméno Atlas a oranžový nese jméno P-Body.

To by bylo z mých prvních novinek vše. 

 

Zdraví Fluppy

Zpět

Diskusní téma: Novinky: Velké slevy! Jména co-op robotů!

Datum
Vložil
Titulek

Nákup

Jak můžu na Steamu něco koupit když nemám kreditku? jaký nový možnosti?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nákup

No vím že nedávno byla reklama na nějakou novou platební možnost ale každopádně před pár týdny (takže taky relativně nedávno) se objevila možnost platit s PaySafeCard což je můj oblíbený způsob platby. Přijdeš na jedno z mnoha prodejních míst (zde si je můžeš najít: https://www.paysafecard.com/cz/ a potom zadej tvojí adresu, abys našel nejbližší prodejní místo). Poté, co si koupíš PaySafeCard (prodávají se za 100,200,300,500 a 1000 kč a můžeš jich zkombinovat až deset) si jen na Steamu vybereš a při platbě zvolíš že platíš přes PaySafeCard. Poté jen zadáš tvůj 16-místný kód z PaySafeCard a zaplatíš. Zatím platba vždy proběhla hladce a rychle, problémy by neměly nastat. Prostuduj si ty stránky, najdeš tam vše včetně kurzů nebo kde můžeš platit. Doufám že jsem pomohl...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Nákup

Konečně si díky tomu koupím Half-Life Anthology!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Nákup

Co nákup? Chystáš se na něj nebo už jsi něco koupil?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Nákup

Jo už mám konečně originální datadisky k Half-Life!! ;-)

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James