Portal 2 - Unboxing

21.04.2011 14:16

 Konečně jsem se stejně jako stovky dalších hráčů dočkal dlouho očekávané krabicové verze Portal 2! Od oficiálního vydání hry sice již uplynulo pár těch dnů, ale i tak nás internetové obchody tady u nás v ČR příjemně překvapily, když začaly prodávat DVD ještě před stanoveným termínem (22. 4.). Pokud jste si dodnes tuto vynikající hru nekoupili a váháte, tak snad vás moje video přesvědčí ke koupi. 

Dále již nebudu zdržovat, tady je můj slibovaný unboxing (prosím omluvte můj hlas na videu xD).

 

- Nezapomeňte se podělit o vaše zážitky či připomínky ke hře!

 

Článek napsal Thomas (admin). 

Zpět

Diskusní téma: Portal 2 - Unboxing

Datum
Vložil
Titulek

DVD obal

Vypadá to, že někteří z vás mají očividně "NĚCO" proti Portal 2 DVD a samotnému unboxingu. Tak za 1.: dle mne si i autoři DVD obalů a jejich součástí zaslouží alespoň krapet uznání, pochybuji že ti z Vás, kteří toto DVD v jistém slova smyslu kritizují, si umí udělat vlastní DVD obal (i když ho třeba v životě potřebovat nebudou). Za 2.: unboxingy sice informačně nejsou zrovna nejlepší videa, ale určitě nejsou k ničemu. You Tube zaplňují i horší sračky, jako písničky Justina Biebera nebo úchylné porno parodie! Unboxingy slouží spíše jako prezentace, co člověk k dané hře či filmu po zakoupení může očekávat (samozřejmě slouží spíše jako součást či doplněk). A za 3.: Některým lidem se prostě tato videa líbí, a to že se tu z vás najde partička, kteří jim to nepřejí, neznamená, že toho kvůli Vám nechají. Líbit se vám to nemusí, ale to mi je se vší úctou k vám u prdele... xD

Datum
Vložil
Titulek

Re: DVD obal

Jo krabicová verze je dobrá, unboxing taky, ale je pravda že existují luxusnější edice. Přesto je obal zpracován skvěle!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: DVD obal

taky si myslím ze je to DVD suprový!

Datum
Vložil
Titulek

Re: DVD obal

Jak jsem Ti napsal už níž, za tohle zoufalé balení si fakt uznání nezaslouží. Není to speciální našlapaná edice, ale placka s cárem papíru. To, zda si umíme nebo neumíme vyrobit obal na DVD, s tím vůbec nesouvisí.
Horší či lepší sračky... pořád s odpuštěním jde o ty sračky. Kdybys měl tu speciální edici, neceknu ani slovo, protože bych to rád viděl na vlastní oči, tohle má ale informační hodnotu jak rozmázlá moucha na předním skle traktoru.
Ano, lidem se tato videa líbí, když jde o něco spešl, ne o takové ochuzené balení. Nejsem nepřející, jen fakt nechápu, komu tohle něco řekne, než to, že Valve s EA hodně šetřilo, což ovšem ve videu nezazní a balení velebíš. :-)
Ale pravdu díš, může Ti to být u prodloužených zad. A navíc nejde o život, tak co...

Datum
Vložil
Titulek

DVD obal

Musíš ale uznat že ten obal není prostě ono. Když si ho vytáhl z tý obálky, tak na mě dýchla atmosféra těch nových her ale něco tomu chybí. Ten obal mě mrzí čím dál víc (zhruba jako wheatlyho testování) a nakonec ten manuál. Proboha! Mohli se z tím aspoň trochu vyblbnout a například tam napsat příběh Portalu 1. A ne strčit tam návod na instalaci, který instinktivně ovládá každý uživatel PC, technického požadavky, které logicky taky najdete všude a kódy (oh, zapomněl jsem na vrchol důležitosti: ovládání). Vím že si tyhlecty knížečky čte minimum lidí, ale hry v krabicích si kupuju kvůli pocitům, které na mě dýchnou z té krabice. Myslím že jsem udělal dobře že jsem si Portal 2 koupil přes steam.

Datum
Vložil
Titulek

:D

Stejně nejhezčí je jak zahodí tu "poštovní" krabici :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: :D

se s tím nepárám xD ...

Datum
Vložil
Titulek

Hlas

Náhodou mě se tvůj hlas líbí, nechápu proč se někdo stydí za to, že dělá to co miliardy dalších lidí. Většina lidí mluví a každý má nějaký hlas. Také jsem se za svůj hlas styděl ale uvědomil jsem si že je to prostě komunikační prostředek! Takže, nechceš nám něco nadabovat do Deep Chambers: Episode Two? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hlas

díky za skvělou nabídku, ale nemám až tak kvalitní mikrofon, spíš takový shit za 100,- xD ...

Datum
Vložil
Titulek

Krabice

Celkem o ničem balení. Klasika EA, jen krabice a "manuál" v podobě jednoho papíru :D Když už krabice, tak ať v ní aspoň něco pořádného je. Z těch, co mám, se mi dost líbil třeba první STALKER (https://stalker.scorpions.cz/data/clanky/verzie_stalkera/stalkercz_obsah_baleni.jpg), druhý na tom byl podobně. Jinak ohledně Unboxing videí sdílím názor s tímto týpkem https://www.youtube.com/watch?v=xrdHe__tt3U :D

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James