Portal - Bonusové mapy

16.09.2010 17:14

 Nebaví váš už hrát stále dokola Portal, ale přesto si na něčem chcete cvičit vaše mozkové závity? V tom případě vám nabízím možnost zahrát si zadarmo mnoho a mnoho skvělých map, vytvořených Portal fanoušky, které vás jistojistě na těch pár hodin zabaví!

Mnoho vlastníků originálních her, využívajících Source Engine, jistě zná výborný prográmek zvaný Source SDK, v němž se vyskytuje ještě lepší prográmek zvaný Hammer Editor. Hammer Editor je, jak sám název vypovídá, editor map, určený pro všechny hry z The Orange Boxu (tudíž pro Half-Life 2, Episodu 1, Episodu 2, Portal a Team Fortress 2). Právě přes něj dělají fandové, a mnohdy i pracovníci Valve, mapy či módy ke svým hrám. A jelikož už je Portal na světě úctihodné 3 roky, tak za tu dobu vznikla opravdu spousta úžasných map a módu!

Nyní máte možnost si některé z nich zadarmo vyzkoušet a prodloužit si tak zážitek z hraní. Vybrat si mapu podle libosti můžete v některých z následujících odkazů, které vedou do databází Portal map. Instalace by měla být snadná a neměla by dělat žádné problémy.

Databáze map:

 

portalgamemaps.comportalmaps.netmyaperturelabs.com

 

Máte-li zájem si vyzkoušet výbornou, a asi jedinou, slovenskou Portal mapu, tak si stáhněte Test Chamber 74.

V případě výskytu problémů či komplikací s Portal mapami se obraťte na náš Aperture Science nápomocný systém.

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James