Portal - Módy *01

21.11.2010 10:42

 Tvůrčí kreativita některých Portal fanoušků je neuvěřitelná! Po příkladu vynikajícího módu Portal: Prelude přichází na scénu další díla od šikovných mapperů. I když už existují desítky takovýchto módů, tak si dnes povíme pouze o dvou, kterých bychom se měli dočkat do Vánoc.

Blue Portals - Jedná se o propracovaný mód od Colossal a spol., ve kterém, jak sám název napovídá, budeme moci používat pouze modré portály. Nápad je to originální + jistě to zvýší obtížnost hry. Na módu se údajně začalo pracovat už v červnu roku 2008, což je chvályhodná doba. Autoři mód údajně uvolní začátkem prosince.

 

 

 

Factum Solus: Episode Two - Jedná se o pokračování stejnojmenného módu Factum Solus: Episode One. Autoři tentokrát slibují hlubší příběh a samozřejmě i větší propracovanost map, tudíž se je na co těšit! Mód bude údajně "shovívavější" k úplným začátečníkům, což znamená, že se hned neobjevíte uprostřed nejtěžšího hlavolamu mapy, ale k jeho vyřešení budete postupovat lehčími místnostmi, kde byste se měli dozvědět, jak na to. Factum Solus je díky své nadprůměrné propracovanosti zařazen do ankety o nejlepší mód 2010, a to i přesto, že ještě nebyl vydán.

 


Factum Solus: Episode Two Trailer video - Mod DB

 

O vydání módů vás samozřejmě budu průběžně informovat, abyste si měli do vydání Portal 2 na čem trénovat mozkové závity. Pokud vlastníte či právě děláte na nějakém vlastním módu či bonusové mapě, tak se nezapomeňte pochlubit

Zpět

Diskusní téma: Portal - Módy *01

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James