Portal - Skillz School/02

10.12.2010 19:52

Je tu další díl Skillz School, a s ním užitečné rady, jak výrazně zkrátit vyřešení zdlouhavých Test Chamberů!

V dnešním díle nám Fluppy předvede, jak pomocí správného umístění portálů a hlavně zručnosti docílíte během několika mála sekund vyřešení celé testovací místnosti. Trik je opravdu zajímavý, avšak již trochu náročnější.

Portal Skillz School - Test Chamber 7

 

"Na dnešek jsem si pro Vás přichystal metodu, kterou zaručeně nejrychleji překonáte Chamber 7. Existuje další řada triků, všechny jsou ale velmi pomalé. Následující trik (já mu říkám Fast Fling) vyžaduje určitou zručnost, je ale zajímavý a vždy s ním uděláte dojem. Tak jdeme na to!" - Fluppy

 

Nezapomeňte video okomentovat a přidávat své názory! Pokud jste nestihli některý z dílů včas shlédnout, tak si ho najděte v našem archivu.

Zpět

Diskusní téma: Portal - Skillz School/02

Datum
Vložil
Titulek

Tak jsem zvědavý...

Jsem zvědavý kolika lidem se dnešní trik povede... Dnes jsem dal schválně něco těžšího aby si i ostřílení hráči přišli na své.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tak jsem zvědavý...

jj, zajímavé, hele máš Facebook? pokud ano, tak tam třeba zajdi do pár diskuzí o Portal a Portal 2 a nahod jim tam odkaz sem na tvá videa, určitě by to dost lidí zajímalo a sami si to po tobě zkoušeli, ale to o tom musí vědět! já už jsem obešel Lidé.cz a okruh přátel na Steamu, takže se taky pokus navnadit nějaké diváky... čus!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Tak jsem zvědavý...

Facebook mám, už jdu na to... Máš taky FB či Skype?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Tak jsem zvědavý...

mám, ale lepší by bylo ICQ, pošli ti ho na mail...

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James