Víkendové zajímavosti

12.12.2010 09:34

 Mrzne, padá sníh, Vánoce se pomalu blíží a novinek o Portal 2 začíná čím dál více přibývat!

Oproti minulým víkendovým zajímavostem, které nebyly zrovna moc obsáhlé, se ty dnešní dočkaly pořádné smršti novinek! Takže jdeme na ně!

 

Portal 2 - VGA 2010 Trailer

Asi nejzásadnější novinkou je nový, minutový trailer k Co-Op módu Portal 2, který dnes ráno zveřejnila herní stránka Spike.com. Video převážně nic nového nepřináší, což je sice trochu škoda, ale furt lepší, než nic. Valve očividně dosti sází na svůj Co-Op mód, který by měl u hráčů sklidit až polovinu úspěchu.

Portal 2 se dle VGA (Video Game Awards) stalo "nejočekávanější hrou roku", a umístilo se tak na zaslouženém prvním místě (další nominovaní - Batman: Arkham City, Bioshock: Infinite, Gears Of War 3). Valve si tak ke hře může započíst další ocenění.

 

 

Replika Portal zbraně

Není to tak dlouho, co se v Novinkách objevil krátký článeček o povedené replice Portal zbraně, která vznikla pro charitativní projekt Child's Play (dražba údajně proběhla úspěšně). Autoři nedávno zveřejnili obrázkové materiály týkající se vzniku jejich mistrovského díla, které tak dlouho a pracně vytvářeli.

Nakonec, podívejte se sami a zhodnoťte:

(více obrázků na https://volpinprops.blogspot.com/)

 

Portal - Speedrun

Dnešní poslední novinkou je takzvaný speedrun (neboli rychlo-hra). Pro neznalce, jedná se o dohraní hry za nejkratší čas a samozřejmě bez použití cheatů. Právě před třemi dny uveřejnil na You Tube jeden Portal fanoušek své speedrun video ze hry, kterou proběhl za neuvěřitelných 9 minut! Někomu se možná může speedrun zdát jako šílenost či plýtvání času, ale pro někoho je to příležitost, jak se vytáhnout před ostatními hráči a vytvořit si svůj vlastní rekord a obdiv.

 

 

Chcete-li si vyzkoušet být "speedrunnerem" a vytvořit si svůj vlastní herní rekord, tak nezapomeňte pravidelně sledovat Fluppyho Skillz School videa, která vám pomohou dosáhnout lepších časových výsledků!

Zpět

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James