Vlastní mapy do PORTAL|2

12.05.2011 15:01

Vývojářská firma VALVe dala k dispozici betaverzi nástrojů, kterými lze tvořit vlastní levely a mody v PC verzi puzzle hry PORTAL|2. Lze prý s jejich pomocí udělat cokoliv.

"Authoring Tools si může stáhnout každý a obsahují ty samé nástroje, které jsme používali při vytváření celého Portalu 2,"  tvrdí firma.
Je možné dělat v podstatě vše: vlastní singleplayerové a multiplayerové mapy, různé skiny pro postavy, ale i 3D modely samotné. K tomu i zvukové efekty a hudbu. Nástroje jsou ke stažení z digitální distribuční sítě STEAM.

 

Zdroj: BonusWeb 

Článek napsal: AvantGuard
Redaktor a Sponzor stránek:
Aperture Science & Cult of The Darkness

Zpět

Diskusní téma: Vlastní mapy do PORTAL|2

Datum
Vložil
Titulek

Po dlouhé době...

Ahoj, promiňte že odepisuju až po takové době, protože pořád mapuju :D Což svědčí o tom, že Valve fixnul updatem tuto chybu. Pracuju na co-op mapě takže pokud by si jí pak chtěl někdo po vytvoření zahrát, budu velmi rád :D . Jinak ano, mám Windows XP a je pravda že nové PC se sedmičkama bych asi uvítal... Zatím ale nic :D A jinak jak jsem napsal: "Deep Chambers by asi byly na engine Portal 2 a to by byla škoda.... " tak to byl překlep. Měl jsem na mysli že by byla škoda, kdyby Deep Chambers vyšly na starém enginu. S Portalem 2 se dá vykouzlit opravdu mnoho věcí... env_projectedtexture, světla, vše je teď daleko lepší. Hlavně ty stovky animací :D No tak zase zpět k mapování (teda teď ne, je ráno). Poté se tu ukážu s co-op mapou!

Datum
Vložil
Titulek

Windows Se7en

Jeeezis, vy ste zaspali dobu nebo co? :D neřeknu kdyby ještě byli Visty, to bych vam radil ať zůstanete na XP, ale teď? :D stahněte 7čky a máte to :) je to lepší. Lepší Design, větší možnosti, lépe se to tu hledá. Mě stačí když ve škole hledám nějakou složku na XPčkach xD si vzdycky davam...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Windows Se7en

Stáhnout bych vám Windows 7 opravdu nedoporučoval. To už si raději našetřete ty 2000,- a kupte si základní verzi, jinak budete mít s nelegální kopií OBROVSKÉ problémy a skoro si ji neužijete :) ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Windows Se7en

Sezenes v pohode za litr :) mam koupenej. Windows je jedina vec kterou bych si VŽDY koupil do PC

Datum
Vložil
Titulek

Re: Windows Se7en

Čekám na windows 8 :D

Datum
Vložil
Titulek

WTF?

"Deep Chambers by asi byly na engine Portal 2 a to by byla škoda...." WTF? snad by to bylo dobrý ne? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: WTF?

Ne. Deep Chamber's mod měl ukázat jaký podobný prvky se daji vytvořit v Portal když Portal 2 ještě nevyšel. Takhle by to nejspíš ztratilo smysl konání mapy pro Portal. Vem si to takhle, kdyby Deep Chamber's vytvářeli pro Portal|2 měli by už 100% ale pro Portal se skoro neznámými prvky by měli tak 50%. Takhle je to tedy podle mě :)

Datum
Vložil
Titulek

:)

Mě to taky nejde, oběví se mi že se hra pripravuje ke spousteni a to je vše, mám XP

Datum
Vložil
Titulek

Re: :)

jsem si jistý že to Valve prostřednictvím nějakého Updatu v dohledné době napraví...

Datum
Vložil
Titulek

XP

Se Strnadikem jsme zaznamenali že Portal 2 Authoring Tools nešly úspěšně zapnout na Windows XP (na Macích to nejde vůbec :D )... Snad se tento problém vyřeší, protože pokud by bylo Portal 2 SDK jen pro nové Windows, Deep Chambers by asi byly na engine Portal 2 a to by byla škoda.... Prosím o Vaše zkušenosti s nástroji na Windows XP...

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James