Zprávy dne - 21.2.2011

21.02.2011 23:18

Zdravím s novými zprávami. Sice to do úplné série her Portal nepatří, ale přeci jen v novinkách něco je a zaměřil sem se i na fanoušky celé série Half-Life 2. Pojďmě se na to podívat!

Tak 1. a asi nejhlavnější novinkou je to, že studio VALVe konečně DOKONČILO práce na druhém Portalu a bude se již věnovat dolaďováním hry! Prohlásil celý šťastný Gabe Newell.

Druhou novinkou je, že studio bude vytvářet DoTA 2, ta by ale měla vyjít až koncem tohoto roku a tudíž do té doby nebudou žádné další informace o poslédní epizodě hry Half-Life 2. Tato novinka se potvrdila i s rozhovorem mezi stránkamy News.com.au a scénáristy VALVe. Převážně se tedy mělo mluvit o hře PORTAL|2, ale první otázka směřovala na třetí epizodu Half-Life 2: "Kdy vychází Half-Life 2: Episode 3?" zněla otázka. "V tuto chvíli nejsme připraveni o hře mluvit," odpověděli zástupci VALVe. Další naléhání tázajícího vyústilo ve vtipnou příhodu, kdy začal telefon podle VALVe vypadávat a nebylo slyšet. Jakmile řeč opět přešla na PORTAL|2, zvuk byl čistý.

 

 Zdroj:            

Článek napsal: AvantGuard
Redaktor stránek:
Aperture Science & Cult of The Darkness

Zpět

Diskusní téma: Zprávy dne - 21.2.2011

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James