DLC

Ve zkratce: První slibovaný "stáhnutelný obsah" (DLC) nadšené hráče Portalu 2 nezklamal! Po vydařené plnohodnotné hře jsou tyto menší DLC kampaně třešničkou na krásně nazdobeném dortu, který nám Valve s chutí servíruje. Samozřejmě zde neplatí, že i když je to zadarmo (tedy úplně zadarmo ne, musíte mít samosebou originální kopii Portal 2), tak klesá kvalita herní zábavy. Nic takového zde neplatí! Valve si stejně jako u plnohodnotné hry dalo velice záležet, abyste si s kamarádem prodloužili vaši Co-Op zábavu na té nejvyšší úrovni.

První DLC sebou přináší nové principy, jak zapeklitou testovací místnost vyřešit a dostat se s kamarádem do cíle. Úkoly jsou často založené na důležité vzájemné asistence, kdy jeden z Co-Op robotů musí nejprve dostat do cíle druhého, a ten poté z bezpečného místa zase pomoct tomu prvnímu.

Herní doba se pohybuje pouze kolem pár hodin, ale i tak věříme, že si stáhnutelné DLC užijete stejně tak dobře, jako jsme si ho užili i my. DLC by se mělo nainstalovat automaticky po zapnutí Steamu.

 

Obrázky

Vyhledávání

© 2010-2014 Všechna práva vyhrazena. Administrátor: Thomas. Redaktoři: Fluppy, James